wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Witamy wszystkich klientów i tych, którzy są tu służbowo
 

 U nas nożna kupić przede wszystkim części do samochodów dostawczych i ciężarowych marki NISSAN. Oferujemy części oryginalne-genuine parts i zamienniki.

Oferta nie jest przedstawiona w formie standardowego katalogu tylko w sposób poglądowo-informacyjny.

  Ze względu na duże zróżnicowanie części do tych modeli klient może mieć problem z dobraniem właściwej części, dlatego prosimy o wystosowanie zapytania o wyceną.
W zapytaniu prosimy o podanie:

  • numeru nadwozia-VIN,

  • nazwy części,

W odpowiedzi podamy ceny prawidłowo dobranych części, a w celu dalszej realizcji zamówienia będziemy mogli wystawić fakturę, albo fakturę PRO-FORMA.

Zapytanie może być przekazane przez: formularz, telefon, e-mail, sms, mms, WhatsApp

  W doborze części opieramy się o specjalistyczne dane producenta samochodu. Kupując od nas czę­ści masz pewność, że podczas naprawy w warsztacie nie będzie przykrej niespodzianki i będzie można zakończyć planowaną naprawę, a nie kląć i ponownie szukać tych właściwych i pasujących części, a niewłaściwe odsyłać i starać się o zwrot pieniędzy od dostawcy amatora.
 

uwagi:

  • W ofercie posiadamy więcej części niż tylko te, które są wystawione w sklepie. Dlatego prosimy również zwracać się o wycenę tych części których nie widać na stronach sklepu internetowego,

  • Prosimy nie opisywać swojego auta tylko podać numer nadwozia-VIN.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu